Philippe de Rougmont oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROUGEMONT, Philippe de (1891-1965): Naken kvinna vid vatten, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 61x41 cm

258056

2014-08-04