Richard Lindner färgliotgrafi

Richard Lindner färgliotgrafi
Richard Lindner färgliotgrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LINDNER, Richard (USA 1901-1978): "Shoot", signerad R Lindner, 36/100, daterad 1971, färglitografi, 100x70 cm

Fläckar, hanteringsveck

258059

2014-08-04