Jean Michen Folon färglitgrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLON, Jean Michel (Frankrike född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad 107/200, färgserigrafi, 100x70 cm

Gulnader

258060

2014-08-04