Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLON, Jean Michel (Frankrike född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad 107/200, färgserigrafi, 100x70 cm
Gulnader
258060
2014-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här