Fåtölj med fotpall
2014-08-04
258063
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ med FOTPALL, 1970-tal, klädsel i cognacsfärgat skinn, snurrbar fåtölj
Slitage