Marika af Ekström oljemålning

Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKSTRÖM, Marika af (1883-1968): Blomsterstilleben, signerad Marika af Ekström, olja på duk, 55x46 cm

258068

2014-08-04