Dosor i silver samt hänge

Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge
Dosor i silver samt hänge

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSOR, 2 st, HÄNGE, silver, invändigt förgyllda, bl a Carl Neuendorff d.y. Karlskrona 1870, dosor 5,5x3,5 respektive 8,5x6, hänge 4,5 cm, totalvikt ca 151 g

Bruksslitage

258079

2014-08-04