Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOSOR, 2 st, HÄNGE, silver, invändigt förgyllda, bl a Carl Neuendorff d.y. Karlskrona 1870, dosor 5,5x3,5 respektive 8,5x6, hänge 4,5 cm, totalvikt ca 151 g
Bruksslitage
258079
2014-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här