Klubbat för:
3 600 SEK
5 000 SEK
BYRÅ, 1920/30-tal, Swedish Grace, valnöt, bonad björk m.fl träslag, skiva i röd marmor, numrerad byrå 29/100, beslagen märkta bröderna Miller, höjd 70, 83x41,5 cm
258094
2014-08-07