Byrå 1920/30-tal

Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

BYRÅ, 1920/30-tal, Swedish Grace, valnöt, bonad björk m.fl träslag, skiva i röd marmor, numrerad byrå 29/100, beslagen märkta bröderna Miller, höjd 70, 83x41,5 cm

258094

2014-08-07