Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st, 19/2000-tal, körsbär, sits klädd i Josef Frank tyg "Teheran" för firma Svenskt Tenn

Omarbetade, smärre slitage

258100

2014-08-04