Väggreliefer i patinerad mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEFER, 1 par, 1900-tal, patinerad mässing, dekor av änglar bärandes på barn, diameter ca 42 cm

Slitage, något bucklig

258101

2014-08-04