Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Tre systrar", signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1913, etsning, 24,4x17,8 cm
LITTERATUR: H&H 268

gulnad

258116

2014-08-06