Stig Claesson (Slas) litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Af Chapman, signerad och numrerad 12/20, färglitografi, 47x63 cm

258131

2014-08-06