Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):"Trälövsläge", signerad R. Ljunggren, numrerad 271/310, färglitografi, ca 32x41 cm

Gulnader

258143

2014-08-06