Sengustaviansk taburett

Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett
Sengustaviansk taburett

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT, tidigt 1900-tal, sengustavuiansk stil, skuren dekor i form av bland annat fleuroner och kannelyrer, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, renoverad

258149

2014-08-06