Stol senempire

Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire
Stol senempire

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1800-talets mitt, senempire, mahogny, sitthöjd ca 48 cm

Renoverad, smärre fanérskador

258154

2014-08-06