Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, delvis träskuren dekor, 104x44,5 cm

Slitage

258160

2014-08-06