Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -98, 255/500, färglitografi, bladmått ca 31,5x45,5 cm

258197

2014-08-07