Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, björkfaner, 1800-tal, med kolonnetter, höjd 87, 87x48 cm, nyckel finns
Slitage, fanerskador
258200
2014-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här