Sekretär björkfaner

Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner
Sekretär björkfaner

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, björkfaner, höjd 108, 82x45 cm

Ytslitage, repor, nyckel saknas

258204

2014-08-07