Adriani färgserigrafi

Adriani färgserigrafi
Adriani färgserigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADRIANI (Italien, född 1943): Komposition, signerad och daterad -72, 46/130, färgserigrafi, 70x50 cm

258208

2014-08-07