Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-talets mitt, 2-delat, behandlad furu, skåpspar med bakomliggande inredning i form av hyllplan, snedklaff med inredning i form av lådor

Senare beslag, slitage

258220

2014-08-07