Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EKBERG, Josef (1877-1945): Gustavsbergs kyrka, monogramsignerad och daterad -96, olja på pappannå, 29x40 cm
Smärre ytskador
258228
2014-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här