Torbjörn Zetterholm oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ZETTERHOLM, Torbjörn (född 1921): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Torbjörn Z 1940, olja på duk, 47x65 cm

Krakelyrer

258231

2014-08-07