Karmstol barockstil

Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, barockstil, 1900-tal, ek, skuren dekor

Slitage,smärre skador på klädsel

258232

2014-08-07