"Poloroid Portfolio" nr 2 Hans Gedda

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEDDA, Hans (1942), 1990, "Poloroid Portfolio" nr 2, innehåller 6 st offsettryck signerade och daterade Gedda -90, detta ex. 151/200, 43x34 cm

258246

2014-08-07