Stolar 4 st art déco

Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco
Stolar 4 st art déco

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 2 par, 1900-talets första hälft, art déco, valnöt med mahognyfanér, möjligen Frankrike, sits klädd i vinröd plysch med pärlspikning, sitthöjd ca 48-50 cm

Slitage och skador

258258

2014-08-08