Matbord art déco
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, 1930-tal, art deco, valnöt samt almrotsfanér, förkromade ben samt svart målade lister, sannolikt Frankrike, höjd 77, total längd 214x103, iläggskiva 37x103 cm
Slitage och skador
258265
2014-08-08