Matbord art déco

Matbord art déco
Matbord art déco
Matbord art déco
Matbord art déco
Matbord art déco
Matbord art déco
Matbord art déco
Matbord art déco
Matbord art déco
Matbord art déco

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATBORD, 1930-tal, art deco, valnöt samt almrotsfanér, förkromade ben samt svart målade lister, sannolikt Frankrike, höjd 77, total längd 214x103, iläggskiva 37x103 cm

Slitage och skador

258265

2014-08-08