Singer pall

Singer pall
Singer pall
Singer pall
Singer pall
Singer pall
Singer pall
Singer pall
Singer pall

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SNURRPALL, 1900-talets första hälft, gjutjärn samt eksits, höj- och sänkbar, märkt Singer

Sprickor och slitage

258266

2014-08-08