Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
TRÄSNIDERI, art nouveau, föreställande kvinna med luta, 59x38 cm inkl. ram
Fanérskador och slitage
258268
2014-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här