Art Nouveau tavla

Art Nouveau tavla
Art Nouveau tavla
Art Nouveau tavla
Art Nouveau tavla

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

TRÄSNIDERI, art nouveau, föreställande kvinna med luta, 59x38 cm inkl. ram

Kuntoraportti

Fanérskador och slitage

258268

Päivämäärä:

2014-08-08