Art Nouveau tavla
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
TRÄSNIDERI, art nouveau, föreställande kvinna med luta, 59x38 cm inkl. ram
Kuntoraportti
Fanérskador och slitage
258268
Päivämäärä:
2014-08-08