Pelarbord björkfaner

Pelarbord björkfaner
Pelarbord björkfaner
Pelarbord björkfaner
Pelarbord björkfaner
Pelarbord björkfaner
Pelarbord björkfaner
Pelarbord björkfaner
Pelarbord björkfaner

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, 1800-tal, fanerat med flambjörk, på lejontassar, höjd 75, 123x87 cm

Fanerskador, slitage

258277

2014-08-08