Byrå senbarock 1700-tal

Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, Fredrik I:s tid, uppsats med 3 lådor, fanér i alrot samt björk, förgyllda beslag, höjd 96, 120x57 cm

Slitage, renoverad och kompletterad

258284

2014-08-08