Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, Fredrik I:s tid, uppsats med 3 lådor, fanér i alrot samt björk, förgyllda beslag, höjd 96, 120x57 cm
Slitage, renoverad och kompletterad
258284
2014-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här