Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Kolonner, stämpelsignerad Lundbohm, olja på pannå, 40x49 cm
Smärre repor
258292
2014-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här