Lennart Rodhe oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad LR, olja på duk, 65x65 cm
Kuntoraportti
258295
Päivämäärä:
2014-08-08