Lennart Rodhe oljemålning

Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad LR, olja på duk, 65x65 cm

Kuntoraportti

258295

Päivämäärä:

2014-08-08