Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LINDSTRÖM, Richard (1882-1943): Tremastare i stilltje, signerad Richard Lindström, olja på duk, 100x81 cm, intyg a tergo av dottern Susanne Hagerman
Duklagning, dukskador
258298
2014-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här