Juan Pedro Fabra Guemberenas fotografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FABRA GUEMBERENAS, Juan Pedro (född 1971): Ur verket True Colors, signerad och daterad a tergo 2002, fotografi, 40x39 cm

258299

2014-08-08