Eldhundar 1 par

Eldhundar 1 par
Eldhundar 1 par
Eldhundar 1 par
Eldhundar 1 par
Eldhundar 1 par
Eldhundar 1 par

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, 1800-tal, régencestil, gjutjärn och mässing, längd 46, höjd 50 cm

Bruksslitage

258303

2014-08-08