Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 56, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm, epistel medföljer
258305
2014-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här