Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 56, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm, epistel medföljer

258305

2014-08-08