Walter Bengtsson komposition

Walter Bengtsson komposition
Walter Bengtsson komposition
Walter Bengtsson komposition
Walter Bengtsson komposition
Walter Bengtsson komposition
Walter Bengtsson komposition

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGTSSON, Walter (född 1927): Triptyk, komposition, mogramsignerad och daterad WB -64, relief i bemålad emalj, 60x75 cm

258312

2014-08-08