Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): "Gulli II", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,7x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, ZG 280
Omfattande fläckar, gulnat
258313
2014-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här