Ander Zorn Gulli II

Ander Zorn Gulli II
Ander Zorn Gulli II
Ander Zorn Gulli II
Ander Zorn Gulli II

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Gulli II", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,7x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, ZG 280

Omfattande fläckar, gulnat

258313

2014-08-08