Fredrik Jacobssen oljemålning

Fredrik Jacobssen oljemålning
Fredrik Jacobssen oljemålning
Fredrik Jacobssen oljemålning
Fredrik Jacobssen oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACOBSSON, Fredrik (född 1960): "Dammen", signerad och daterad a tergo Fredrik Jacobssen -93, olja på pannå, 40x40 cm

258327

2014-08-09