Pinnkompass

Pinnkompass
Pinnkompass
Pinnkompass
Pinnkompass
Pinnkompass
Pinnkompass
Pinnkompass
Pinnkompass

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PINNKOMPASS, 1800-tal, mahogny, nålar i bly, 26,5x16,5 cm
PROVENIENS: Använd på hjulångaren Karl XV

258328

2014-08-09