Vagnslyktor 1 par

Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAGNSLYKTOR, 1 par, 1900-tal, krönta med örnar, elektrifierade, mässing samt svartlackerade, fasettslipade glas, höjd ca 80 cm

Slitage, ej funktionstestade

258340

2014-08-09