Gunnar Nordström oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): Skogsmotiv, signerad G Nordström, olja på duk, 81x65 cm
Kuntoraportti
258356
Päivämäärä:
2014-08-09