Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SYLWAN-POLLAK, Susanne (född 1924): Figurkompositioner, 2 st, olja på duk resp blandteknik på papper, en otydligt signerad, 94x135 resp. 56x77 cm
Gulnad och smärre ytskador
258357
2014-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här