Susanne Sylwan-Pollak olja resp. akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SYLWAN-POLLAK, Susanne (född 1924): Figurkompositioner, 2 st, olja på duk resp blandteknik på papper, en otydligt signerad, 94x135 resp. 56x77 cm

Gulnad och smärre ytskador

258357

2014-08-09