Kaptensbar Dyrlund
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BARSKÅP, på hjul, utfällbart, sk "Captain´s bar", Dyrlund, Danmark, formgivet på 1960-talet, fanérat med teak, beslag samt detaljer i mässing, islådor i stål, mått stängd: höjd 90, 59x45 cm, mått öppen: höjd 90, 180x29 cm, nyckel finns
Ytslitage, smärre fanerskador
258368
2014-08-09