Kaptensbar Dyrlund

Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund
Kaptensbar Dyrlund

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BARSKÅP, på hjul, utfällbart, sk "Captain´s bar", Dyrlund, Danmark, formgivet på 1960-talet, fanérat med teak, beslag samt detaljer i mässing, islådor i stål, mått stängd: höjd 90, 59x45 cm, mått öppen: höjd 90, 180x29 cm, nyckel finns

Ytslitage, smärre fanerskador

258368

2014-08-09