Schackbord med spelpjäser
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHACKBORD med spelpjäser, skiva med spelplan, massiv jakaranda, inläggningar i skuret ben, fanerat i olika träslag, ben i form av elefanthuvuden, höjd 45,5, diameter 76 cm, originallåda för spelpjäser medföljer
Repor slitage och sprickor
258369
2014-08-09