Schackbord med spelpjäser

Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser
Schackbord med spelpjäser

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHACKBORD med spelpjäser, skiva med spelplan, massiv jakaranda, inläggningar i skuret ben, fanerat i olika träslag, ben i form av elefanthuvuden, höjd 45,5, diameter 76 cm, originallåda för spelpjäser medföljer

Repor slitage och sprickor

258369

2014-08-09