Matbord England
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, på 3 pelarfötter, fotavslut i form av lejonfötter i metall, hjultrissor, höjd 72, bredd 122, längd 360, 2 iläggsskivor vardera 60 cm medföljer
Fanérskador, sarg med skador
258375
2014-08-09