Matbord England

Matbord  England
Matbord  England
Matbord  England
Matbord  England
Matbord  England
Matbord  England
Matbord  England
Matbord  England
Matbord  England
Matbord  England

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, på 3 pelarfötter, fotavslut i form av lejonfötter i metall, hjultrissor, höjd 72, bredd 122, längd 360, 2 iläggsskivor vardera 60 cm medföljer

Fanérskador, sarg med skador

258375

2014-08-09