Skulptur signerad A.Pisani

Skulptur signerad A.Pisani
Skulptur signerad A.Pisani
Skulptur signerad A.Pisani
Skulptur signerad A.Pisani
Skulptur signerad A.Pisani
Skulptur signerad A.Pisani
Skulptur signerad A.Pisani
Skulptur signerad A.Pisani

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR (samtida): Äpple med hand, signerad och daterad A.Pisani 1974, numrerad 76/1000, vitmetall, höjd 8 cm

258376

2014-08-09